Menu:

​Společné televizní antény - STA

Je mno způsobů jak přestavět, zrekonstruovat nebo upravit stávající analogovou STA ve vašem domě tak, aby vyhovovala pro příjem signálu DVB-T. Po konzultaci a obhlídce objektu navrhneme nejefektivnější řešení a postaráme se o hladký a bezproblémový průběh úprav.

Společnou televizní anténu lze též rozšířit o skupinový satelitní příjem. Společný satelitní příjem je ekonomicky výhodnější a navíc váš dům nehyzdí desítky individuálních satelitních antén, ale příjem je zajištěn jednou až dvěmi satelitními anténami pro celý dům.

Ne každý zpúsob je pro danou anténu vhodný a ne každý způsob vyhovuje danému uživateli. Proto nás neváhejte kontaktovat, po dohodě s vámi na místě celý projekt zkonzultujeme, vysvětlíme dostupné možnosti a vy se sami na základě našich informací rozhodnete pro konkrétní řešení.

Servis společných televizních antén - STA

Provádíme servis,nastavení, montáže,opravy, rekonstrukce a výstavby STA v Tišnově a okolí.

Nabízíme Vám servis společných televizních rozvodů (STA) bytovým družstvům, provozovatelům hotelů či penzionů a dalším zájemcům. Využijte našich bohatých zkušeností k bezproblémovému chodu vašich televizních rozvodů.

Montáž satelitní a anténní techniky

skylink.png

 

Kontaktujte nás

formular-elektronika-tisnov.PNG